درباره ما

چاپ برگه

درباره الماس بار

شرکت باربری الماس بار با سابقه چند ساله ی حمل بار در تهران و شهرستان ها همیشه در خدمت مردم ایران بوده .

ما با خدمات شبانه روزی و بیمه باربری , همیشه در فکر جلب رضایت و آرامش مشتریان خود بوده ایم و سالانه خدمات خود را افزایش داده تا بتوانیم یک حمل بار رویایی را برای مشتریان خود رقم بزنیم .

شما میتوانید تمامی خدمات حمل بار خو را اعم از اثاث کشی منزل و محل کار و حمل بار های بین شهری و داخلی را به باربری درخشان بار بسپارید و دیگر نگران بسته بندی وسایل خود نباشید.

شما میتوانید با تماس با اپراتور های ما از مشاوره رایگان استفاده کنید . باربری درخشان بار همیشه همراهتان خواهد بود.

باربری الماس بار  با برگزاری دوره های آموزشی برای کارمندان خود روش های جدید و عواملی که باعث بهبود بخشیدن به انتقال بار است را به مشتریان عزیز یادآور می شود.

یکی دیگر از مواردی که باید توجه کرد انتقال بار به تمامی نقاط کشور با جدیدترین کامیون ها است .

اجناسی که گران قیمت و ظریف هستند را با تماس با ما و درخواست مشاوره در این باره به ما بسپارید .

ما در برابر به موقع رسیدن بار به مقصد مسئول هستیم و تلاش خود را در انجام همه کار ها در وقت خود انجام میدهیم . تهران بار حامی بار شما .

خدمات الماس بار:

باربری تهران آماده ارائه خدمات باربری و بسته بندی در تهران با پایین ترین نرخ باربری و بالاترین کیفیت می باشد، ما متعهد به خدمتگذاری صادقانه هستیم.

باربری تهران با کارکنان ماهر وخاورها، نیسان، وانت بار و دیگر ماشین های باری مجهز آماده انجام اثاث کشی های شما عزیزان می باشد.

دسترسی سریع به باربری تهران در تمام نقاط تهران، تخفیف های ویژه، ارائه بارنامه و … از ویژگی های باربری الماس بار  می باشد.

باربری تهران با بسته بندی اثاثیه آنها را برای یک جابه جایی ایمن آماده میکند.

  • تاریخ انتشار : خرداد ۲۲, ۱۳۹۷
  • نظرات : بدون نظر
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :